פרוייקטים בסטודיו 

דירה מינימליסטית ועשירה בתל אביב

" דיקלה עיצבה עבורנו חללים חמימים, ביתיים ומיוחדים. היא אף סייעה לנו למצוא פתרונות אחסון ועיצוב יעילים שמאפשרים לנו לשמור על הסדר בבית לאורך זמן, כפי שרצינו. הפגישות איתה התנהלו באווירה נעימה ונינוחה, עם השקעה מרובה וזמינות גבוהה ביותר עבורנו גם בין הפגישות. החשיבה העיצובית שלה הפרתה ותרמה לנו ואנחנו שמחים ממש שפנינו אליה, היא הפכה את הדירה שלנו לבית שאנחנו אוהבים מאוד." 

(טל ותרי, שאיתם עברתי את המסע שבין קבלת המפתח לדירה, ליצירת בית משלהם )

בפרוייקט זה הולבשה דירת משפחה שנרכשה על ידי הלקוחות זמן קצר לפני שנקראתי למלאכה. הולבשו חלל הסלון, חדר הילדים וחדר ההורים, ובאמבטיית ההורים נערך שיפוץ שכלל החלפת ריצפה, אריחים, שינוי מיקום האסלה, יצירת מקלחון חדש ושינוי מיקום שידת הכיור, כל זאת על מנת ליצור מבנה הגיוני בחדר שטרם לשיפוץ עוצב בצורה לא נוחה ולא מזמינה. לנגד עינינו הפכה הדירה מדירה סטנדרטית לבית נעים, מינימליסיטי ועשיר בה בעת, צבעוני וגם שקט. וכמו תמיד - היה לי לעונג להכיר את הזוג, להבין את ציפיותיהם וליצור להם משהו שהוא לגמרי שלהם.

אז...כבר עשינו היכרות?
 

אני דיקלה, בעלת סטודיו חיית וינטאג' לעיצוב והלבשת הבית. הסטודיו מספק שירותי עיצוב והלבשה הכוללים חלוקה לחללים,  תאורה, טקסטיל, ריהוט, איתור וחידוש פריטי וינטאג' ועוד. 

בבלוג שלי אני כותבת על  עיצוב, מתעדת פרוייקטים שלי ובאופן כללי נהנית מהחיים. מוזמנים !

רוצה להרשם לניוזלטר שלי?

בואי, יהיה כיף!

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Pinterest Icon
  • Grey Instagram Icon